افتتاح مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان البرز

در پنجمین روز از هفته دولت مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان البرز افتتاح شد.

در پنجمین روز از هفته گرامیداشت دولت، با حضور دکتر محمدعلی نجفی استاندار البرز و با همراهی مسئولین کشوری و استانی، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان البرز افتتاح شد.

این مرکز که در اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان واقع است، از این پس مأموریت صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، تسهیل و تسریع در فرآیند سرمایه‌گذاری، بررسی و ارزیابی طرح‌ها، تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاران، نظارت و راهبری طرح‌ها، بازاریابی، ثبت سرمایه‌های خارجی غیرنقد سرمایه‌گذاران، اطلاع‌رسانی و خدمات، توانمندسازی، آموزش، ارتقاء علمی سرمایه‌گذاران و کارشناسان امر را عهده‌دار خواهد بود.

در این مراسم مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان البرز با بیان اینکه در سال جاری ۵ شرکت مانند شرکت نوونوردیسک پارس در شهرک صنعتی دارویی برکت افتتاح می‌شود، اظهار داشت: سرمایه‌گذاران خارجی هیچ مشکلی برای ادامه کار در ایران ندارند.

ابوالفضل فلاح با بیان انعقاد چهار تفاهمنامه از جمله تفاهمنامه دوجانبه با شهرک صنعتی دارویی برکت، عنوان کرد: نقشه راه تأمین مالی خارجی برای اولین بار در کشور تهیه شده است که بر اساس آن باید ۲۶ هزار میلیارد تومان در استان جذب شود.

کد مطلب:615
تاریخ ارسال:1397/06/06
تعداد بازدید:837
تعداد نظر:
 
 
مطالب پر بازدید
جدیدترین مطالب
تبلیغات
با عضویت در خبرنامه و تلگرام از آخرین مقاله ها و اخبار مطلع شوید